Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/blogtarin0/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/blogtarin0/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601

چگونه در وردپرس یک نوشته جدید ایجاد کنیم

در این مقاله شما را با چگونگی ایجاد یک پست جدید در وردپرس آشنا می کنیم. ابتدا وارد سیستم مدیریت محتوا شده و از منوی نوشته‌ها  گزینه افزودن نوشته را انتخاب کنید.

ایجاد پست در وردپرس

در این صفحه ویرایشگر وردپرس باز خواهد شد. مهمترین قسمت‌های این صفحه عبارتند از :

  • عنوان نوشته: در این فیلد عنوانی که برای پست در نظر دارید را وارد نمایید. این عنوان در قسمت بالای پست ظاهر خواهد شد.
  • محتوا: برای ایجاد یک پست جدید می‌‌توانید از ویرایشگر WYSIWYG(این کلمه بیانگر: هرچه می‌بینی همان است که میگیری است!) وردپرس کمک بگیرید. توجه داشته باشید که این ویرایشگر دارای دو سربرگ می باشد: دیداری و متن. در حالت دیداری، از ویرایشگر وردپرس برای شکل دادن به صفحه استفاده می‌کنیم و در حالت متن مستقیما کدهای HTML را وارد می‌کنیم.

2

هنگامی که محتوای پست خود را وارد کردید، روی دکمه انتشار کلیک کنید. با این کار پست شما به وبسایت وارد شده و آنجا ظاهر خواهد شد.

3

حالا می‌توانید به صفحه اول سایت خود بروید و پست جدید خود را مشاهده نمایید.

4

نویسنده مطلب

اکرم حاجی قاسمی

دیدگاه خود را ارسال کنید

ساخت سایت حرفه‌ای و باکیفیت در ۵۵ ثانیه

راه‌اندازی سایت های باکیفیت در ۵۵ ثانیه

تارینو سرویس ایجاد و راه‌اندازی یک سایت باکیفیت است که توسط بهترین صاحبان‌ وبسایت استفاده شده‌است. به راحتی سیستم ها و امکانات مورد نظر را نصب کنید، یک قالب زیبا انتخاب کنید و ایده خود را درکمترین زمان به واقعیت تبدیل کنید.