نحوه به‌روزرسانی وردپرس‌ به صورت دستی

یکی از نکات جالب در مورد وردپرس‌ این است که می‌توانید آن را مستقیما از پیشخوان به‌روزرسانی کنید بدون اینکه نیازی به دانلود فایل یا هرعملیات پیچیده دیگری داشته باشید. هنگامی که یک نسخه جدید از وردپرس‌ آماده می‌شود در قسمت بالای پیشخوان پیغامی ظاهر می‌شود که از شما می‌خواهد وردپرس خود را به‌روزرسانی نمایید. برای ‌بروزرسانی خودکار وردپرس به مطلب قبلی مراجعه کنید.

به‌روزرسانی دستی وردپرس‌

قبل از اینکه وردپرس را به‌روزرسانی نمایید توصیه می‌کنیم حتما از سایت خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید – اگر از تارینو استفاده می‌کنید در میزکار خود روی سرویس فعلی خود کلیک کنید و از نوارکنار پشتیبان‌گیری را انتخاب کنید – . پس از تهیه نسخه پشتیبان روی پیغام لطفا همین حالا به‌روزرسانی کنید کلیک نمایید.

در مرحله بعد باید تعیین کنید که می‌خواهید فرآیند به‌روزرسانی به صورت خودکار انجام شود یا اینکه ترجیح می‌دهید فایل فشرده نسخه جدید وردپرس‌‌ را برای استفاده‌های بعدی دانلود نمایید.

2

روی به‌روزرسانی کنید کلیک کنید تا وردپرس‌ شما با موفقیت آپدیت شود.

نویسنده مطلب

اکرم حاجی قاسمی

2 پاسخ

دانلود آهنگ جدید

مفید بود مرسی

پاسخ دادن
پروژه معماري

باعرض سلام ببخشيد اقا اين قالب براي سايت دانلود رايگان مناسب مي باشد ؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را ارسال کنید

ساخت سایت حرفه‌ای و باکیفیت در ۵۵ ثانیه

راه‌اندازی سایت های باکیفیت در ۵۵ ثانیه

تارینو سرویس ایجاد و راه‌اندازی یک سایت باکیفیت است که توسط بهترین صاحبان‌ وبسایت استفاده شده‌است. به راحتی سیستم ها و امکانات مورد نظر را نصب کنید، یک قالب زیبا انتخاب کنید و ایده خود را درکمترین زمان به واقعیت تبدیل کنید.